Pasternack PE3W08217/HS-24
- Part No.:
- PE3W08217/HS-24
- Datasheet:
PE3W08217/HS-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO TNC
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:679
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W08217/HS-24 Specifications
- Style:
- SMA to SMP
- 1st Connector:
- SMP Jack, Right Angle
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- SMA Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector Mounting Type:
- Panel Mount
- 2nd Connector Mounting Feature:
- Bulkhead - Front Side Nut
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- LMR 100
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms