Pasternack PE3W08482-36
Part No.:
PE3W08482-36
Datasheet:
AetrixPE3W08482-36.pdf
Description:
Fire Rated 4.1/9.5 Mini DIN Fema
Comments
PE3W08482-36 Specifications
Style:
4.1/9.5 to 4.3/10
1st Connector:
4.3/10 Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
4.1/9.5 Jack
2nd Contact Gender:
Female
2nd Connector Mounting Type:
Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature:
Bulkhead - Front Side Nut
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
SPF-250
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz