Pasternack PE3W08684-18
Part No.:
PE3W08684-18
Datasheet:
AetrixPE3W08684-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:819
Comments
PE3W08684-18 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12.4 GHz