Pasternack PE3W08776-36
Part No.:
PE3W08776-36
Datasheet:
AetrixPE3W08776-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO FAKRA
Shipping
Inventory:367
Comments
PE3W08776-36 Specifications
Style:
SMA to Fakra
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
Fakra Jack, Right Angle
2nd Contact Gender:
Female
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz