Pasternack PE3W08880-36
Part No.:
PE3W08880-36
Datasheet:
AetrixPE3W08880-36.pdf
Description:
COAX CBL TNC TO TNC
Shipping
Inventory:120
Comments
PE3W08880-36 Specifications
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug, Right Angle
2nd Connector:
TNC Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz