Pasternack PE3W09270-24
- Part No.:
- PE3W09270-24
- Description:
- Reverse Polarity TNC Plug to N F
- Shipping:
Inventory:317
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W09270-24 Specifications
- Style:
- RP-TNC to N-Type
- 1st Connector:
- RP-TNC Plug
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- N-Type Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-142
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms