Pasternack PE3W09711-36
- Part No.:
- PE3W09711-36
- Datasheet:
PE3W09711-36.pdf
- Description:
- COAX CBL N-TYPE TO MMCX
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:224
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W09711-36 Specifications
- Style:
- N-Type to MMCX
- 1st Connector:
- MMCX Plug
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- N-Type Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms