Pasternack PE3W09794-24
Part No.:
PE3W09794-24
Datasheet:
AetrixPE3W09794-24.pdf
Description:
SMC Jack to SMA Female Cable 24
Shipping
Inventory:261
Comments
PE3W09794-24 Specifications
Style:
SMA to SMC
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMC Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-188
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz