Pasternack PE3W09794-48
- Part No.:
- PE3W09794-48
- Datasheet:
PE3W09794-48.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SMC
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:261
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W09794-48 Specifications
- Style:
- SMA to SMC
- 1st Connector:
- SMA Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- SMC Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- RG-188
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 3 GHz