Pasternack PE3W09800/HS-24
Part No.:
PE3W09800/HS-24
Datasheet:
AetrixPE3W09800/HS-24.pdf
Description:
Fire Rated SMA Male to Reverse P
Shipping
Inventory:424
Comments
PE3W09800/HS-24 Specifications
Style:
RP-SMA to SMA
1st Connector:
RP-SMA Plug
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Plug
2nd Contact Gender:
Male
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 195
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C