Pasternack PE3W09905-24
- Part No.:
- PE3W09905-24
- Datasheet:
PE3W09905-24.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO SMB
PE3W09905-24 Specifications
- Style:
- BNC to SMB
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms