Pasternack PE3W09981-24
Part No.:
PE3W09981-24
Package:
Datasheet:
AetrixPE3W09981-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:278
Comments
PE3W09981-24 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz