Pasternack PE3W10115-36
Part No.:
PE3W10115-36
Datasheet:
AetrixPE3W10115-36.pdf
Description:
COAX CBL MMBX TO TNC
Shipping
Inventory:366
Comments
PE3W10115-36 Specifications
Style:
MMBX to TNC
1st Connector:
MMBX Plug, Right Angle
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz