Pasternack PE3W10133/HS-24
- Part No.:
- PE3W10133/HS-24
- Datasheet:
PE3W10133/HS-24.pdf
- Description:
- SMA Female Bulkhead to TNC Male
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:240
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W10133/HS-24 Specifications
- Style:
- SMA to TNC
- 1st Connector:
- SMA Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 1st Connector Mounting Type:
- Panel Mount
- 1st Connector Mounting Feature:
- Bulkhead - Front Side Nut
- 2nd Connector:
- TNC Plug, Right Angle
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- LMR 100
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- Color:
- Black
- Features:
- Operating Temperature:
- -40°C ~ 85°C