Pasternack PE3W10237-24
Part No.:
PE3W10237-24
Datasheet:
AetrixPE3W10237-24.pdf
Description:
TNC Male to SMA Male Right Angle
Shipping
Inventory:139
Comments
PE3W10237-24 Specifications
Style:
SMA to TNC
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
Frequency - Max:
5.8 GHz