Pasternack PE3W10373-36
Part No.:
PE3W10373-36
Datasheet:
AetrixPE3W10373-36.pdf
Description:
COAX CBL MMCX TO QMA
Shipping
Inventory:265
Comments
PE3W10373-36 Specifications
Style:
MMCX to QMA
1st Connector:
MMCX Plug
2nd Connector:
QMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-174
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz