Pasternack PE3W10494-12
- Part No.:
- PE3W10494-12
- Datasheet:
PE3W10494-12.pdf
- Description:
- COAX CBL TNC TO TNC
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:142
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W10494-12 Specifications
- Style:
- TNC to TNC
- 1st Connector:
- TNC Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- TNC Plug, Right Angle
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms