Pasternack PE3W10789-24
- Part No.:
- PE3W10789-24
- Datasheet:
PE3W10789-24.pdf
- Description:
- Reverse Polarity SMA Jack to SMA
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:139
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3W10789-24 Specifications
- Style:
- RP-SMA to SMA
- 1st Connector:
- RP-SMA Jack
- 2nd Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- LMR 100
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms