Pasternack PE3W12420-48
- Part No.:
- PE3W12420-48
- Datasheet:
PE3W12420-48.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO BNC
PE3W12420-48 Specifications
- Style:
- BNC to BNC
- 1st Connector:
- BNC Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- BNC Plug, Right Angle
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- LMR 200
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz