Pasternack PE3W12498-36
Part No.:
PE3W12498-36
Package:
Datasheet:
AetrixPE3W12498-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:994
Comments
PE3W12498-36 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
8 GHz