Pasternack PE3W12907-60
- Part No.:
- PE3W12907-60
- Datasheet:
PE3W12907-60.pdf
- Description:
- COAX CBL 4.3/10 TO 4.3/10
PE3W12907-60 Specifications
- Style:
- 4.3/10 to 4.3/10
- 1st Connector:
- 4.3/10 Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- 4.3/10 Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type:
- TFT-402
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz