Pasternack PE3W12951LF-36
- Part No.:
- PE3W12951LF-36
- Datasheet:
PE3W12951LF-36.pdf
- Description:
- COAX CBL SMB TO N-TYPE
PE3W12951LF-36 Specifications
- Style:
- SMB to N-Type
- 1st Connector:
- SMB Plug
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-59
- Cable Impedance:
- 75 Ohms
- Connector Impedance:
- 75 Ohms
- Overall Impedance:
- 75 Ohms