Pasternack PE3W13271-36
Part No.:
PE3W13271-36
Datasheet:
AetrixPE3W13271-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:185
Comments
PE3W13271-36 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 240
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
8 GHz