Pasternack PE3W13384-12
Part No.:
PE3W13384-12
Datasheet:
AetrixPE3W13384-12.pdf
Description:
NEX10 Male to NEX10 Male Low PIM
Comments
PE3W13384-12 Specifications
Style:
NEX to NEX
1st Connector:
NEX10 Plug
2nd Connector:
NEX10 Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
SPP-250LLPL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz
Color:
Blue
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 155°C