Pasternack PE3W13384-24
Part No.:
PE3W13384-24
Datasheet:
AetrixPE3W13384-24.pdf
Description:
NEX10 Male to NEX10 Male Low PIM
Comments
PE3W13384-24 Specifications
Style:
NEX to NEX
1st Connector:
NEX10 Plug
2nd Connector:
NEX10 Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
SPP-250LLPL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz
Color:
Blue
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 155°C