Suntsu Electronics, Inc SXT32419DD48-22.1184M
Part No.:
SXT32419DD48-22.1184M
Datasheet:
AetrixSXT32419DD48-22.1184M.pdf
Description:
CRYSTAL 22.1184MHZ 19PF SMD
Comments
SXT32419DD48-22.1184M Specifications
Frequency:
22.1184 MHz
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±20ppm
Load Capacitance:
19pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)