Pasternack PE3515LF/HS-36
Part No.:
PE3515LF/HS-36
Datasheet:
AetrixPE3515LF/HS-36.pdf
Comments
PE3515LF/HS-36 Specifications
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C