Suntsu Electronics, Inc SXT32412FB38-26.000M
Part No.:
SXT32412FB38-26.000M
Datasheet:
AetrixSXT32412FB38-26.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 26.000MHZ 12PF SMD
Comments
SXT32412FB38-26.000M Specifications
Frequency:
26 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)