onsemi SMF30AT1
Part No.:
SMF30AT1
Datasheet:
AetrixSMF30AT1.pdf
Description:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123FL
Comments
SMF30AT1 Specifications
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
30V
Voltage - Breakdown (Min):
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
48.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
4.1A
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)